English corner

NATJECANJE U SRICANJU

Autor: Gordana Grujić, 15. 12. 2023.

Dana 12. prosinca održali smo svoje prvo natjecanje u sricanju u sklopu projekta Spelling Bee. Natjecanje u sricanju od velike je važnosti jer osim što jača učenikovu pismenost na Engleskom jeziku, ono jača i učenikovo samopouzdanje i timski rad. Na natjecanju su sudjelovali sljedeći učenici 5. razreda: Roko Meić, Vanessa Gosarić, Katarina Crnjak, David Ožegović, Franko Milić, Lana Čibarić, Mark Mandić, Jakov Dlaka i David Miletić. Svi učenici pokazali su izvrsno znanje u sricanju, ali nažalost pobjednik može biti samo jedan. Ovoga puta to je bio učenik David Miletić!

Čestitam od sveg srca!

Kako je sve teklo na natjecanju pogledajte OVDJE!

Daniela Kresić