AKTIVNOSTI

Hodogram natjecanja LiDraNo 2022. u OŠ Luka, Sesvete i tablica za prijavu učenika

Autor: Marina Rezo, 4. 2. 2022.

Hodogram natjecanja LiDraNo 2022. u OŠ Luka, Sesvete

Vrijeme održavanja:

15. veljače 2022. (utorak)

9.00 Povjerenstvo za literarno stvaralaštvo

9.30 Okrugli stol za literarno stvaralaštvo

10.00 Povjerenstvo za novinarsko stvaralaštvo

10.30 Okrugli stol za novinarsko stvaralaštvo

12.00 Pojedinačni dramsko-scenski nastupi

13.00 Povjerenstvo za dramsko-scenski izraz

13.30 Okrugli stol za dramsko-scenski izraz

Osoba za kontakt: Davorka Pekišić, prof.

br. mobitela: 098 928 0810

Okrugli stolovi za literarno i novinarsko stvaralaštvo održat će se u učionici br. 43 na prvom katu, a dramsko-scenski nastupi održat će se u Maloj dvorani u prizemlju.

Na mrežnoj stranici OŠ Luka, Sesvete, u kanalu „Lidrano“ bit će dostupna tablica u Excelu (vidi privitak) koju svaka škola ispunjava te šalje e-poštom na adresu: ured@os-luka-sesvete.skole.hr ili ravnateljica.osluka.sesvete@gmail.com.

Ulazak u prostorije OŠ Luka dopušten je uz predočenje COVID potvrde ili negativnog brzog antigenskog testa sukladno Odluci o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova od 12. studenog 2021. godine.

Tablica za prijavu učenika i Lidrano-pravila-2022. su u privitku.

Priloženi dokumenti:
LiDraNo-pravila-2022..pdf (529.70 KB)