ZNANSTVENE RADIONICE BLIZU ZNANOSTI

Autor: Gordana Grujić, 17. 11. 2023.

Dragi roditelji djece nižih razreda,

u našoj školi u prosincu počinju znanstvene radionice.

Blizu znanosti (bivši AHA pokusi), najmlađe osnovnoškolce približavaju znanosti na njima prilagođen način sa puno praktičnog rada rukama, bez korištenja ekrana.

Detalje pročitajte u nastavku!

Bogati program od 30-ak radionica upoznat će vašu djecu sa znanstvenim svijetom, a obuhvaća gradivo iz raznih grana prirodnih znanosti, tehnike, inženjerstva i matematike. Kroz školsku godinu djeca će se tako susresti s pokusima iz kemije i fizike, radionicama vezanim uz elektrotehniku i magnetizam, upoznavati se s prirodom oko nas kroz radionice iz biologije i ekologije, izrađivati znanstvene igračke i naprave, baviti se meteorologijom, graditeljstvom...

Radionice su namijenjene djeci od 1. do 4. razreda i u OŠ Luka održavale bi se cijele školske godine, a možete birati jedan od dva termina koji vam više odgovara:  srijedom od 16-17h te od 17:30-18:30h

Upišite vaše dijete putem Google obrasca na linku: UPISNICA u RADIONICE , a sve ostale informacije saznajte na  info@blizuznanosti.hr i mob. 098 1763 410.