RAT KROZ OČI DJETETA

Autor: Gordana Grujić, 23. 3. 2022.

Proteklih godina kao roditelji, stručnjaci i pojedinci suočavamo se s nizom teškoća, koje  iscrpljuju naše psihološke resurse. Zbog svih minulih događaja često se roditelji i druge osobe koje brinu o djeci nalaze u teškoj poziciji.

Kako bi se lakše nosili s novim vijestima o ratnim zbivanjima u Ukrajini, objavljen je kratki priručnik s konkretnim, znanstveno utemeljenim savjetima i smjernicama koji mogu olakšati nošenje s novom krizom. Autori priručnika stručnjaci su mentalnog zdravlja - psiholozi.

Priručnik "Rat kroz oči djeteta - Crtice stručnjaka mentalnog zdravlja za roditelje i druge koji brinu o najranjivijima" možete preuzeti na OVOJ poveznici.