> O školi

Medijacija

Autor: Barbara Altabas, 29. 3. 2010.

U četvrtak, 11.3.2010. g. U našoj je školi održano stručno usavršavanje za učitelje.

Tema usavršavanja je bila Medijacija. Predavanje i radionicu su održale učiteljice razredne nastave Natalija Damjanović i Vlatka Mijić, te socijalna pedagoginja Mirjana Rišavi.

Učitelji koji su prisustvovali stručnom usavršavanja su: Jasminka Pizzitola, Zdravka Hladki, Kornelija Dančević, Vesna Makarić, Višnja Ivček, Arijana Piškulić Marjanović, Mirna Turniški, Nevenka Blažević, Sanja Veža, Slavica Barnjak, Zrinka Ćavar, Vlatka Rendulić, Davorka Pekišić te pedagoginja Jelena Šestak Novak. Oni su upoznali još jedan način rješavanja sukoba među učenicima. Nadamo se samo da će sukoba biti što manje, a ako do njega i dođe medijacijom će se sigurno uspješnije rješavati.